CADA VEGADA QUE ENSENYES ALGUNA COSA A UN NEN LI ESTÀS LLEVANT LA OPORTUNITAT D’APRENDRE-HO.

JEAN PIAGET

Professorat

CURS 2020-21

ED. INFANTIL

Tutora 4t EI

Patricia Roig Galdón

proig@ceiplabritja.com

Tutora 5è EI

Rocío Cabrera Poley

rcabrera@ceiplabritja.com

Tutora 6è-A EI

Vanesa Sayagués Roig

vsayagues@ceiplabritja.com

Tutora 6è-B EI

Maria Febrer Pons

mfebrer@ceiplabritja.com

Mestra de suport

Ruth Flores Flores

rflores@ceiplabritja.com

Mestra de suport

Neus Marí Marí

nmari@ceiplabritja.com


ED. PRIMÀRIA

Tutora 1r EP

Mª José Torres Martínez

mtorres@ceiplabritja.com

Tutora 2n EP

Aina Serra Nebot

aserra@ceiplabritja.com

Tutora 3r EP

Ana Balaguer Sastre

abalaguer@ceiplabritja.com

Tutora 4t Ep

Carla Mª Pérez Covas

cmperez@ceiplabritja.com

Tutora 5è EP

Vanessa Pons Bosch

vpons@ceiplabritja.com

Tutora 6è EP

Marimar Fdez. Santamaría

mfernandez@ceiplabritja.com


MESTRES ESPECIALISTES

Ed. Física

Manel Miralbell Riera

mmiralbell@ceiplabritja.com

Música

Mª del Mar Mas Bermúdez

mmmas@ceiplabritja.com

Anglès

Ana Balaguer Sastre

abalaguer@ceiplabritja.com

Anglès

Marimar Fdez. Santamaría

mfernandez@ceiplabritja.com

Religió católica*

Maria Valencia Tur

mvalencia@ceiplabritja.com

*Assisteix els dimarts i els dijous

 


EQUIP DE SUPORT

Pedag. Terapèutica

Andrea Torres Rosselló

atorres@ceiplabritja.com

Pedag. Terapèutica

Sílvia Furniet Costa

sfurniet@ceiplabritja.com

Orientadora*

Ana Mª Pallas Miralles

ampallas@ceiplabritja.com

PTSC (EOEP)**

Mª Carmen Juan Ferrer

mcjuan@ceiplabritja.com

*Assisteix els dimecres i dijous

 

**Assisteix els dijous, amb una periodicitat quinzenal

 


EQUIP DIRECTIU

Secretària

Neus Marí Marí

nmari@ceiplabritja.com

Cap d’estudis

Vanessa Pons Bosch

vpons@ceiplabritja.com

Director

José Luis Casillas Navarro

jlcasillas@ceiplabritja.com



Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada