CADA VEGADA QUE ENSENYES ALGUNA COSA A UN NEN LI ESTÀS LLEVANT LA OPORTUNITAT D’APRENDRE-HO.

JEAN PIAGET

Professorat

CURS 21-22

ED. INFANTIL

Tutora 4t EI

Catalina Obrador 

cobrador@ceiplabritja.com

Tutora 5è EI

Mª Antonia Guasch    

maguasch@ceiplabritja.com

Tutora 6è

Núria Riudavets 

nriudavets@ceiplabritja.com

Mestra de suport

Guadalupe Morcillo

gmorcillo@ceiplabritja.com

Mestra de suport

Neus Marí 

nmari@ceiplabritja.com


ED. PRIMÀRIA

Tutora 1r EP

Maria Febrer 

mfebrer@ceiplabritja.com

Tutora 2n EP

Mónica Fernández

mfgordillo@ceiplabritja.com

Tutora 3r EP

Eva Martínez 

emartinez@ceiplabritja.com

Tutora 4t Ep

Clara Riudavets 

criudavets@ceiplabritja.com

Tutora 5è EP

Daniel Usero 

dusero@ceiplabritja.com

Tutora 6è EP

Vanessa Pons 

vpons@ceiplabritja.com


MESTRES ESPECIALISTES

Ed. Física

Manel Miralbell 

mmiralbell@ceiplabritja.com

Música

Mª del Mar Mas 

mmmas@ceiplabritja.com

Anglès

Clara Riudavets 

criudavets@ceiplabritja.com

Anglès

Marimar Fernández

mfernandez@ceiplabritja.com

Religió católica*

Vicky Tur 

vtur@ceiplabritja.com

*Assisteix els dimarts i els dijous

 


EQUIP DE SUPORT

Pedag. Terapèutica

Andrea Torres 

atorres@ceiplabritja.com

Pedag. Terapèutica

Pedag. Terapèutica

Daniel Ramírez 

Manuel Calleja

dramirez@ceiplabritja.com

mcalleja@ceiplabritja.com

Orientador*

Francsico Molina

fmolina@ceiplabritja.com

PTSC (EOEP)**

Mª Carmen Juan 

mcjuan@ceiplabritja.com

*Assisteix els dimecres i dijous

 

**Assisteix els dijous, amb una periodicitat quinzenal

 


EQUIP DIRECTIU

Secretària

Neus Marí Marí

nmari@ceiplabritja.com

Cap d’estudis

Andrea Torres Rosselló

atorres@ceiplabritja.com

Directora

Mª José Torres Martínez

mjtorres@ceiplabritja.com









Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada