Professorat

CURS 22-23

ED. INFANTIL                                                                                                              
Tutora de 4e EI                 Maria del Carmen García Ortiz         mcgarcia@ceiplabritja.com
Tutora de 5è EI                 Judit Servian Delgado                       jservian@ceiplabritja.com
Tutora de 6è EI                 Patricia Roig Galdon                         proig@ceiplabritja.com
Mestre de Suport              Jose Lopez Villalba                           jlopez@ceiplabritja.com
Mestra de Suport              Neus Marí Marí                                 nmari@ceiplabritja.com

ED. PRIMÀRIA                                                                                                             
Tutora 1r EP                    Catalina Obrador Manresa               cobrador@ceiplabritja.com
Tutora 2n EP                   Marina Seguí Sines                          msegui@ceiplabritja.com
Tutora 3r EP                    Laura Riera Malagón                       lriera@ceiplabritja.com
Tutora 4t EP                    Noelia Tores Planells                       ntorres@ceiplabritja.com
Tutora 5è EP                   Clara Riudavets Pons                       criudavets@ceiplabritja.com
Tutora 6è EP                   Jessica González Ferreres                jgonzalez@ceiplabritja.com

MESTRES ESPECIALISTES                                                                                                  
Ed. Física                        Manel Mirabell Riera                       mmiralbell@ceiplabritja.com
Música                            Laura Riera Malagón                        lriera@ceiplabritja.com
Anglès                            Alejandro Landaluce Cialdella          aalandaluce@ceiplabritja.com
Anglès                            Clara Riudavets Pons                       criudavets@ceiplabritja.com
Religió catòlica              Maria de Mar Riera Losa                 mmriera@ceiplabritja.com

EQUIP DE SUPORT                                              
Pedag. Terapèutica         Andrea Tores Roselló                        atorres@ceiplabritja.com
Pedag. Terapèutica         Francisco Pons Roman                      fmpons@ceiplabritja.com
Pedag. Terapèutica         Maria del Mar Priu Rodas                 mmpriu@ceiplabritja.com
Audició i llenguatge       Paula Espinosa Romero                    pespinosa@ceiplabritja.com
Orientador                      Maria Antonia Rebassa Pericás         marebassa@ceiplabritja.com  
PTSC (EOEP)                ----- 

EQUIP DIRECTIU                                            
Secretària                        Neus Marí Marí                                nmari@ceiplabritja.com
Cap d'estudis                   Andrea Tores Roselló                       atorres@ceiplabritja.com
Directora                         Mª José Torres Roselló                     mjtorres@ceiplabritja.com

Comentaris

Publica un comentari a l'entrada

Entrades populars d'aquest blog

NOVA WEB DE CENTRE! / NUEVA WEB DE CENTRO!

Graduació 6è d'ed. infantil i 6è d'ed. primària

Graduació 2022-2023